Publications Office of the EU
Danska-Ølstykke: Storitve zbiranja odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Ølstykke: Storitve zbiranja odpadkov

  • Uverejnené
    24/06/2022
  • Rok
    20/07/2022
  • Odpiranje ponudb
    20/07/2022
  • Oddano
    10/08/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Egedal Kommune
Kraj izvajanja
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Naslov kupca
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511000 Storitve zbiranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
48,500,000.00 DKK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
52,000,000.00 DKK
Referenčna številka ponudbe
22/7665
Opis

Udbuddet er gennemført i henhold til Udbudslovens afsnit II (Lov nr. 1564 af 15/12/2015 med senere ændringer).
Egedal Kommune har udbudt hermed opgaven med indsamling og transport af de genanvendelige affaldsfraktioner, dvs.:
- Plast/Mad og Drikkevarekartoner (MDK)
- Papiraffald
- Glas
- Metal
- Pap
Kontraktstart er 1. januar 2023. Kontraktens længde er fastsat til 3 år, med mulighed for at forlænge i op til yderligere 12 måneder ved gensidig accept heraf fra begge parter.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/181779451.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/07/2022 23:59
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
48,500,000.00 DKK
Končna pogodbena vrednost
52,000,000.00 DKK
Oddaja naročil
Uradno ime: HCS A/S Transport & Spedition
Poštni naslov: Hvissingevej 100
Kraj: Glostrup
Poštna številka: 2600
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.