Publications Office of the EU
Nizozemska-Utrecht: Računalniška oprema in pribor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nizozemska-Utrecht: Računalniška oprema in pribor

  • Uverejnené
    02/04/2015
  • Rok
    01/05/2015
  • Oddano
    22/06/2015
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30200000 Računalniška oprema in pribor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
10.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
5078501
Opis

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
10.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
10.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Scholten Awater BV
Poštni naslov: Wychenseweg 20
Kraj: Nijmegen
Poštna številka: 6537 TL
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.