Publications Office of the EU
Portugalska-Guilhufe: Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Guilhufe: Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme

  • Uverejnené
    21/10/2022
  • Rok
    17/11/2022
  • Odpiranje ponudb
    17/11/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT Portugal
Naslov kupca
NUTS code: PT Portugal
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
271,250.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
08/CPI.22.2447
Opis

Prestação de Serviços de Manutenção de Imagem Radiológica

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
Nacionalna registracijska številka: 508318262
Poštni naslov: Av. do Hospital Padre Américo
Kraj: Guilhufe-Penafiel
Koda NUTS: PT
Poštna številka: 4560-136
Krajina: PRT
Glavni naslov: https://www.chts.min-saude.pt/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/11/2022 17:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.