Publications Office of the EU
Francija-Pont-à-Mousson: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pont-à-Mousson: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki

  • Uverejnené
    13/04/2022
  • Rok
    09/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    20/06/2022
  • Oddano
    01/07/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
EHPAD Saint François d'Assise
Kraj izvajanja
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Naslov kupca
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39222000 Potrebščine za pripravo in dostavo hrane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
147,646.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
01-2022
Opis

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: EHPAD Saint François d'Assise
Poštni naslov: 44 rue du Cardinal Mathieu
Kraj: Pont à Mousson
Koda NUTS: FRF31
Poštna številka: 54700
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Po elektronski pošti:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/06/2022 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
147,646.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GVRS
Poštni naslov:
Kraj: Le Plessis Belleville
Poštna številka: 60330
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.