Publications Office of the EU
Italija-Borgo San Dalmazzo: Plinska olja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Borgo San Dalmazzo: Plinska olja

  • Uverejnené
    02/03/2020
  • Rok
    07/04/2020
  • Preklicano
    09/06/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ACSR SpA
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC16 Cuneo
Naslov kupca
NUTS code: ITC16 Cuneo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09134000 Plinska olja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
232,460.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
CIG. 8227593886
Opis

L'appalto ha per oggetto la fornitura di gasolio per autotrazione occorrente per il funzionamento delle pale meccaniche gommate, degli autocarri e dei mezzi impiegati nella movimentazione dei rifiuti negli Impianti di trattamento rifiuti, cernita e compostaggio e di valorizzazione del CSS di proprietà dell’ACSR SpA, siti in Borgo San Dalmazzo e Roccavione (CN), secondo quanto indicato nel capitolato speciale d’appalto.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.sintel.regione.lombardia.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/04/2020 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
232,460.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.