Publications Office of the EU
Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik

  • Uverejnené
    10/05/2024
  • Rok
    11/06/2024
  • Oddano
    04/07/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Niederösterreich, p.A. Amt der NÖ-Landesregierung, Abteilung Gesundheitsstrategie
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: AT123 Sankt Pölten
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45311200 Inštalacija električnega pribora (fitingov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
BD6-LKH-162/067-2024
Opis

Elektrotechnik

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://noe.vemap.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://noe.vemap.com
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Landsteiner GMBH
Poštni naslov:
Kraj: Amstetten
Poštna številka: 3300
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.