Publications Office of the EU
Nizozemska-Schiphol: Storitve na področju tehnike umetne in dnevne svetlobe v stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Schiphol: Storitve na področju tehnike umetne in dnevne svetlobe v stavbah

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    20/05/2022
  • Oddano
    15/07/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
GEM A4 zone west C.V.
Kraj izvajanja
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71318100 Storitve na področju tehnike umetne in dnevne svetlobe v stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
927,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: GEM A4 zone west C.V.
Nacionalna registracijska številka: 21664410
Poštni naslov: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Kraj: SCHIPHOL
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 1118CZ
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: Martin de Koning
Glavni naslov: http://www.schipholtradepark.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
927,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Heijmans Infra B.V.
Poštni naslov: Graafsebaan 67
Kraj: ROSMALEN
Poštna številka: 5248JT
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.