Publications Office of the EU
Nemčija-Kornwestheim: Globalni sistem navigacije in pozicioniranja (GPS ali enakovredno) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Kornwestheim: Globalni sistem navigacije in pozicioniranja (GPS ali enakovredno)

  • Uverejnené
    25/05/2021
  • Rok
    22/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    22/06/2021
  • Oddano
    26/10/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Kraj izvajanja
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Naslov kupca
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38112100 Globalni sistem navigacije in pozicioniranja (GPS ali enakovredno)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
733,950.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
LZBW-2021-02-019
Opis

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/06/2021 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
733,950.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GEOsat GmbH
Poštni naslov: Löhberg 78
Kraj: Mülheim an der Ruhr
Poštna številka: 45468
Krajina: DEU

Uradno ime: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Poštni naslov: Ludwig-Thoma- Str. 18
Kraj: Engelsberg
Poštna številka: 84549
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.