Publications Office of the EU
Hrvaška-Zadar: Električna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hrvaška-Zadar: Električna vozila

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    28/04/2022
  • Odpiranje ponudb
    28/04/2022
  • Oddano
    24/06/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zračna luka Zadar d.o.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Naslov kupca
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144900 Električna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,500,000.00 HRK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
474,523.58 EUR
Referenčna številka ponudbe
6/22 V.V.
Opis

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/04/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,500,000.00 HRK
Končna pogodbena vrednost
474,523.58 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Poštni naslov: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Kraj: Dungannon
Poštna številka: BT71 6LA
Krajina: GBR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.