Publications Office of the EU
Nemčija-Frankfurt na Majni: Gradbena dela na železnih mostovih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Frankfurt na Majni: Gradbena dela na železnih mostovih

  • Oddano
    08/11/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DB Netz AG (Bukr 16)
Kraj izvajanja
NUTS code: DE912 Salzgitter, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45221114 Gradbena dela na železnih mostovih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,544,812.55 EUR
Referenčna številka ponudbe
22FEI58591
Opis

Erneuerung von zwei Eisenbahnbrücken (EÜ) in Salzgitter Ringelheim Str. 1940 und 1773 über die
Landesstraße 498; die EÜ Str. 1940 wird mit Hilfe von Hilfsbrücken mit einem Stahlüberbau erneuert; die EÜ
Str. 1773 wird mit einem Stahlbetonhalbrahmen erneuert.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
9,544,812.55 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: H. Klostermann Baugesellschaft mbH
Poštni naslov:
Kraj: Hamm-Uentrop
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.