Publications Office of the EU
Češka-Praga: Storitve zavarovanja odgovornosti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Praga: Storitve zavarovanja odgovornosti

  • Objavljeno
    25/06/2015
  • Uverejnené
    26/08/2015
  • Rok
    15/10/2015
  • Odpiranje ponudb
    15/10/2015
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Čepro, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ Česko
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
100,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
166/15/OCN
Opis

Předmětem zakázky je pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou třetí straně provozní činností zadavatele včetně pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou vadou výrobku, pojištění ekologické újmy a pojištění závažných havárií dle zákona č. 59/2006 Sb., o prevenci závažných havárií, ve znění pozdějších předpisů, přičemž uvedené pojištění bude sjednáno na dobu určitou od 1.1.2016 do 31.12.2019.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/10/2015 10:45
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
100,000,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.