Publications Office of the EU
Francija-Annecy: Storitve podjetniškega in managerskega svetovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Annecy: Storitve podjetniškega in managerskega svetovanja

  • Oddano
    02/09/2013
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Département de la Haute-Savoie
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79410000 Storitve podjetniškega in managerskega svetovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
50,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
76,750.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
14S0215
Opis

Prestations de conseil et d'assistance en matière de gestion de la dette, gestion budgétaire et d'élaboration d'un règlement financier actualisé

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
50,000.00
Končna pogodbena vrednost
76,750.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Michel Klopfer Cabinet
Poštni naslov: 6 rue de Larminat
Kraj: Paris
Poštna številka: 69421
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.