Publications Office of the EU
Češka-České Budějovice: Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Češka-České Budějovice: Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil

  • Objavljeno
    16/05/2014
  • Uverejnené
    21/11/2014
  • Rok
    17/02/2015
  • Odpiranje ponudb
    17/02/2015
  • Oddano
    28/05/2015
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jihočeský kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66516100 Storitve odgovornostnega zavarovanja motornih vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
60,000,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
57,460,920.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
OREG 61152/2014/pehr
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/02/2015 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
60,000,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
57,460,920.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Poštni naslov: Pobřežní 665/21
Kraj: Praha 8
Poštna številka: 186 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.