Publications Office of the EU
Češka-Oldřišov: Traktorji - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Češka-Oldřišov: Traktorji

  • Oddano
    11/11/2016
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Obec Oldřišov
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
16700000 Traktorji
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,190,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,175,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem plnění podlimitní veřejné zakázky je dodávka strojů pro vybavení kompostárny, a to:
— traktor s čelním nakladačem;
— mobilní kompostárna;
— překopávač;
— prosévací lžíce;
— 4 kontejnery;
— silniční váha.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
3,190,000.00
Končna pogodbena vrednost
3,175,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Agroservis Hlučín, s.r.o.
Poštni naslov: Čs. armády 1884/1a
Kraj: Hlučín
Poštna številka: 748 01
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.