Publications Office of the EU
Nemčija-Koblenz: Avtoklavi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Koblenz: Avtoklavi

  • Uverejnené
    07/07/2021
  • Rok
    09/08/2021
  • Odpiranje ponudb
    09/08/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA34 Borken
Naslov kupca
NUTS code: DEB1 Koblenz
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33191110 Avtoklavi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
6002066715-BAAINBw U2.5b
Opis

Sterilisatoren Dental

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Poštni naslov: Ferdinand-Sauerbruch-Straße 1
Kraj: Koblenz
Koda NUTS: DEB1
Poštna številka: 56073
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: BAAINBw U2.5 (AIN)
Glavni naslov: http://www.evergabe-online.de/
Po elektronski pošti:
http://www.evergabe-online.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/08/2021 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.