Publications Office of the EU
Francija-Lyon: Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Lyon: Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno

  • Uverejnené
    16/08/2013
  • Rok
    25/09/2013
  • Oddano
    16/12/2013
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SGAP de Lyon
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK26 Rhône
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55000000 Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
178,424.54 EUR
Referenčna številka ponudbe
mi-sgap69-bmp-2013-012
Opis

Fourniture de repas, nettoyage des locaux, et la fourniture de produits d'hygiène, le blanchissage, la fourniture et la distribution de couchage et de nécessaire de toilette pour le centre de rétention administrative (CRA) de Lyon Saint-Exupéry.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SGAP Sud-Est
Poštni naslov: 20 rue de l'Espérance
Kraj: Lyon
Poštna številka: 69003
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
178,424.54 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GEPSA
Poštni naslov:
Kraj:
Poštna številka:
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.