Publications Office of the EU
Dobava splošnega zdravstvenega materiala za obdobje dveh let - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dobava splošnega zdravstvenega materiala za obdobje dveh let

  • Uverejnené
    08/06/2026
  • Rok
    18/06/2026
  • Odpiranje ponudb
    18/06/2026
  • Oddano
    06/07/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SI036 Posavska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
10
Referenčna številka ponudbe
JN-73572
Opis

Dobava splošnega zdravstvenega materiala za obdobje dveh let

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73572
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73572
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/06/2026 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.