Publications Office of the EU
Pogodba o izvajanju vzdrževanja, popravil in inšpekcijskih pregledov vgradnje logične enote Upravljanje voda in blata v elektrarni Ledvice za leto 2026 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Pogodba o izvajanju vzdrževanja, popravil in inšpekcijskih pregledov vgradnje logične enote Upravljanje voda in blata v elektrarni Ledvice za leto 2026

  • Oddano
    09/01/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ČEZ, a. s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50500000 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk, ventilov, pip, kovinskih kontejnerjev in strojev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
19,500,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Predmet del je izvedba posameznih delnih pogodb za opravljanje ponavljajočih se storitev s podobnim predmetom izvedbe v okviru izvajanja vzdrževanja, popravil in pregledov opreme logične enote Ravnanje z vodo in blatom ter celovito izvajanje vzdrževanja, popravil in pregledov v obliki priprave izvajanja, upravljanja in ocenjevanja izvedenih dejavnosti, vključno z zagotavljanjem potrebnih materialov in rezervnih delov, da se zagotovi zahtevano delovanje opreme logične enote Ravnanje z vodo in blatom ob ohranjanju vseh obratovalnih parametrov opreme, zlasti njene varnosti, zanesljivosti, zanesljivosti, pripravljenosti, življenjske dobe in gospodarnosti delovanja glede na tehnične pogoje in zahteve elektroenergetskega in ogrevalnega sistema. Pogodba o izvajanju za leto 2026 je bila sklenjena pod pogoji okvirnega sporazuma št. 4400055655 „Zagotavljanje vzdrževanja, popravil in pregledov opreme logične enote za upravljanje voda in blata v krajih Ledvice, Tušimice, Prunéřov, Paroplyne cycle Počerady in Energotrans“, ki je bil sklenjen na podlagi rezultata javnega razpisa št. Z2022-009948, številka obvestila TED: 615729-2022.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
19,500,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Poštni naslov:
Kraj: Praha - Hostivař
Poštna številka: 10200
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.