Publications Office of the EU
Slovaška-Bratislava: Gospodarska vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Bratislava: Gospodarska vozila

  • Uverejnené
    04/08/2023
  • Rok
    13/09/2023
  • Oddano
    08/12/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144700 Gospodarska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
53,109.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
VOB/230/2023-M_ORVO
Opis

Predmetom zákazky je nákup a dodanie nového (nepoužitého) úžitkového motorového vozidla v počte jeden (1) kus pre potreby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj "MPSVR SR" alebo "verejný
obstarávateľ") a poskytovanie záruky na uvedené vozidlo podľa technickej špecifikácie. Bližšia technická špecifikácia
predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Kúpnej zmluvy, ktorá je Prílohou č. 2 súťažných podkladov.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/476233
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
53,109.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: AUTOPOLIS, a.s.
Poštni naslov:
Kraj: Bratislava - mestská časť Petržalka
Poštna številka: 85104
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.