Publications Office of the EU
Francija-Royan: Boni za prehrano - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Royan: Boni za prehrano

  • Uverejnené
    14/09/2021
  • Rok
    11/10/2021
  • Odpiranje ponudb
    11/10/2021
  • Oddano
    06/12/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
destination royan atlantique
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Naslov kupca
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30199770 Boni za prehrano
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
552,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2021.F.01
Opis

fourniture et livraison de titres restaurant au profit des agents de l'office de Tourisme Communautaire " Destination Royan Atlantique "

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.marches-securises.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/10/2021 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
552,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: swile
Poštni naslov: 561 Rue Georges Melies
Kraj: Montpellier
Poštna številka: 34000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.