Publications Office of the EU
Nemčija-Tübingen: Storitve čiščenja stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Tübingen: Storitve čiščenja stavb

  • Uverejnené
    17/03/2017
  • Rok
    21/04/2017
  • Odpiranje ponudb
    21/04/2017
  • Oddano
    19/06/2017
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Kraj izvajanja
NUTS code: DE14 Tübingen
Naslov kupca
NUTS code: DE14 Tübingen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
289,051.09 EUR
Referenčna številka ponudbe
17-01873
Opis

Unterhalts-, Grund-, Glas-, Jalousetten- und Sonderreinigung.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Poštni naslov: Schnarrenbergstraße 1
Kraj: Tübingen
Koda NUTS: DE14
Poštna številka: 72076
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.vba-tuebingen.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/04/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
289,051.09 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KAWO Dienstleistung GmbH
Poštni naslov: Schlosserstr. 6
Kraj: Köngen
Poštna številka: 73257
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.