Publications Office of the EU
RO-Iasi: Storitve na področju veterine - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Storitve na področju veterine

  • Uverejnené
    03/05/2011
  • Rok
    09/06/2011
  • Odpiranje ponudb
    09/06/2011
  • Oddano
    21/09/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: RO213 Iaşi
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85200000 Storitve na področju veterine
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,819,041.10 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,762,667.93 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
11
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/06/2011 12:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.