Publications Office of the EU
Finska-Espoo: Obratovanje električnih naprav - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Espoo: Obratovanje električnih naprav

  • Objavljeno
    25/02/2022
  • Uverejnené
    12/04/2022
  • Rok
    16/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    16/05/2022
  • Oddano
    03/10/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Espoon kaupunki
Kraj izvajanja
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Naslov kupca
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
65320000 Obratovanje električnih naprav
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
92,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
37/2022
Opis

Espoon kaupunki ja WeeGee Oy (myöhemmin myös hankintayksikkö, Tilaaja tai Tilaajat) pyytävät tarjouksia sähkölaitteistojen käytön johtaja -kilpailutukseen. Tässä tarjouspyynnössä konsultilla tarkoitetaan palveluntuottajaa.
Hankinnan kohteena ovat kymmenen (10) muuntamotilan käytön johtajan tehtävät. Käytön johtaja vastaa sähköturvallisuuslain (1135/2016) 62 §:n mukaisesti siitä, että:
- sähkölaitteiston käytössä ja huollossa noudatetaan sähköturvallisuuslakia (1135/2016)
- sähkölaitteisto on sähköturvallisuuslain (1135/2016) edellyttämässä kunnossa käytön aikana
- käyttötöitä tekevät henkilöt ovat ammattitaitoisia ja riittävästi tehtäviinsä opastettuja.
Hankinnan kohde on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteellä 1 "Hankinnan kohteen kuvaus".
Espoon kaupunki ja WeeGee Oy tekevät erilliset sopimukset valitun palveluntuottajan kanssa. Espoon kaupungin sopimukseen sisältyvät liitteessä 2 "Muuntamot" ilmoitetut muuntamot nro 1-9 ja WeeGee Oy:n sopimukseen sisältyy liitteessä 2 ilmoitettu muuntamo nro 10. Espoon kaupunki ei sitoudu tiettyihin hankintamääriin sopimuskauden aikana.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/espoo?id=384488&tpk=5b809ece-df6d-46ae-8da0-750c58e41622
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/05/2022 10:01
Kupci
WeeGee Oy
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
92,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PKS Service Oy
Poštni naslov: Konalankuja 1-3
Kraj: Helsinki
Poštna številka: 00390
Krajina: FIN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.