Publications Office of the EU
Bemanning chaufförer och miljöarbetare - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Bemanning chaufförer och miljöarbetare

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Danes
    06/09/2026
  • Rok
    16/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SRV återvinning AB
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
100,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2026/221
Opis

​SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
100,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.