Publications Office of the EU
Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Dravograd za šolsko leto 2026/2027 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Dravograd za šolsko leto 2026/2027

  • Uverejnené
    10/07/2026
  • Rok
    13/08/2026
  • Odpiranje ponudb
    13/08/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
OBČINA DRAVOGRAD
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SI033 Koroška
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60100000 Storitve cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
751,900.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
22
Referenčna številka ponudbe
JN-76547
Opis

Šolski prevozi 2026/2027

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76547
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76547
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/08/2026 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.