Publications Office of the EU
Francija-La Roche-sur-Yon: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Roche-sur-Yon: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami

  • Uverejnené
    17/11/2018
  • Rok
    16/01/2019
  • Odpiranje ponudb
    16/01/2019
  • Oddano
    03/05/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vendée Habitat — OPH de Vendée
Kraj izvajanja
NUTS code: FRG05 Vendée
Naslov kupca
NUTS code: FRG05 Vendée
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
576,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
JUR 1366.01
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre concernant la réhabilitation de 554 logements collectifs et des parties communes des bâtiments a, b, c, e, f, g, h, j, k, l, m, n dans le cadre du Programme de renouvellement urbain d'intérêt régional (PRIR) de la Vigne aux Roses à La Roche-sur-Yon.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.vendeehabitat.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/01/2019 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,200,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
576,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Armoen
Poštni naslov: 39 rue de la Villeneuve La Découverte — Bât. 1 Pen Men
Kraj: Lorient
Poštna številka: 56100
Krajina: FRA

Uradno ime: Latitude
Poštni naslov: 15 avenue du 41 RI
Kraj: Rennes
Poštna številka: 35000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.