Publications Office of the EU
Francija-Évry: Cestna dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Évry: Cestna dela

  • Oddano
    07/04/2014
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conseil général de l'Essonne – direction des déplacements
Kraj izvajanja
NUTS code: FR104 Essonne
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233140 Cestna dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
798,661.35 EUR
Referenčna številka ponudbe
1304_1_00
Opis

Le présent marché concerne la requalification de l'avenue de Stalingrad située sur la RD 117 à Palaiseau dans le cadre d'un groupement de commande entre le Département et la Communauté d'agglomération du Plateau de Saclay (CAPS).
Les travaux concernent:
Pour le Département de l'Essonne:
— la réfection de la chaussée avec ou sans îlot,
— la réalisation de deux giratoires,
— l'aménagement d'une voie bus et d'un arrêt de bus,
—la création d'une piste cyclable bi-directionnelle,
— la mise en place de la signalisation verticale et horizontale.
Pour la Communauté d'agglomération du plateau de Saclay:
— la réalisation des zones de stationnement,
— la réalisation des trottoirs,
— la mise en place de mobilier urbain,
— les aménagemenets paysagers.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
798,661.35 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SFRE / Eiffage
Poštni naslov: ZI – 35 avenue des Grenots
Kraj: Étampes
Poštna številka: 91150
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.