Publications Office of the EU
Nizozemska-Mijdrecht: Inštalacija naprav za razsvetljavo na prostem - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Mijdrecht: Inštalacija naprav za razsvetljavo na prostem

  • Uverejnené
    23/12/2019
  • Rok
    03/02/2020
  • Odpiranje ponudb
    03/02/2020
  • Oddano
    05/03/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gemeente De Ronde Venen
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45316100 Inštalacija naprav za razsvetljavo na prostem
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
PRJ-1800419-DRV 2019
Opis

De werkzaamheden hebben betrekking op het functioneel in stand houden en vervangen van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL) en bestaan in hoofdzaak uit:
— het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst,
— uitvoeren van groepsremplace,
— uitvoeren van regulier onderhoud,
— opheffen van storingen en defecten,
— herstellen van schades veroorzaakt door aanrijdingen en vernielingen,
— verplaatsen van lichtmasten,
— opnieuw richten van scheefstaande masten,
— het vervangen van masten en armaturen, zowel incidenteel als projectmatig,
— rapporteren van de verrichte werkzaamheden,
— het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal,
— het aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Via TenderNed
Kraj: Den Haag
Koda NUTS: NL
Krajina: NLD
Glavni naslov: http://www.tenderned.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/71b8cc29cf4da8e4d022c58186225608
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/02/2020 13:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,500,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Speer Infra bv
Poštni naslov: Energiestraat 23 C
Kraj: Naarden
Poštna številka: 1411 AR
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.