Publications Office of the EU
Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

  • Uverejnené
    12/06/2026
  • Rok
    14/07/2026
  • Oddano
    27/07/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Universität Stuttgart
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
211,490.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
26-085
Opis

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo: Preis
Vrsta: price
Opis: max. Punkte - (max. Punkte *(Preis-günstigster Preis)/günstigsten Preis )
Ponder (odstotek, točno) : 30.00000000
Merilo: Technische Leistungsfähigkeit
Vrsta: quality
Opis: Bewertet wird die über die Mindestanforderungen hinausgehende Leistungsfähigkeit des angebotenen Systems, insbesondere hinsichtlich Sensitivität, Datenqualität und Flexibilität der Messanwendung. Sensitivität des Magnetometers > 1 nT/?Hz ? 0 Punkte ? 1 nT/?Hz ? 5 Punkte ? 500 pT/?Hz ? 10 Punkte "Qualität der Vektormessung (bei voller magnetischer Samplerate) nur ODMR Rohdaten ? 0 Punkte Live-Ausgabe von einer Achse ? 5 Punkte Vektorielle Ausgabe mit Live-Ausgabe (Bx, By, Bz) ? 10 Punkte" " Kontinuierliche Datenerfassung Magnetische Samplerate <= 100 Sa/s ? 0 Punkte Magnetische Samplerate >100 & <= 1000 Sa/s ? 5 Punkte Magnetische Samplerate eine Achse >= 1000 Sa/s ? 10 Punkte Magnetische Samplerate drei Achsen >= 1000 Sa/s ? 20 Punkte"
Ponder (odstotek, točno) : 40.00000000
Merilo: Projekt- und Anwendungsunterstützung
Vrsta: quality
Opis: Bewertet wird die Anwendernutzbarkeit inklusive Kalibration, Inbetriebnahme und verfügbare Schnittstellen "Kalibration und Inbetriebnahme Nutzer muss Messdaten auswerten und Kalibration selbst vornehmen ? 0 Punkte Kalibrationsmessung mittels interaktivem Wizard ? 8 Punkte Kalibration erfolgt autonom ? 15 Punkte" "API-Schnittstellenverfügbarkeit keine Schnittstelle ? 0 Punkte API zur Aufnahme von ODMR-Daten vorhanden ? 8 Punkte API mit Live-Magnetfelddatenzugang vorhanden ? 15 Punkte "
Ponder (odstotek, točno) : 30.00000000
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
211,490.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Advanced Quantum GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Stuttgart
Poštna številka: 70178
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.