Publications Office of the EU
Belgija-Gent: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Gent: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)

  • Oddano
    01/08/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Universiteit Gent
Kraj izvajanja
NUTS code: BE Belgique/België
Naslov kupca
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
700,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Universiteit Gent-22OZB010-gunning-F03_0
Opis

Deze opdracht betreft de aankoop van een Centri - GC X GC - Exploris 240 Orbitrap hoge-resolutie massaspectrometer, als een geïntegreerd veelzijdig platform voor staalvoorbereiding, 2D gaschromatografische scheiding en massaspectrometrische identificatie en kwantificatie van (semi-)vluchtige organische stoffen in milieu-, voedings- en biologische stalen.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
700,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: INterscience
Poštni naslov:
Kraj: Louvain La Neuve
Poštna številka:
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.