Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Inštalacija naprav za hlajenje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Norveška-Oslo: Inštalacija naprav za hlajenje

  • Uverejnené
    05/05/2017
  • Rok
    16/06/2017
  • Odpiranje ponudb
    16/06/2017
  • Oddano
    05/07/2017
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Statens vegvesen
Kraj izvajanja
NUTS code: NO Norge
Naslov kupca
NUTS code: NO Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45331230 Inštalacija naprav za hlajenje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,500,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,300,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
17/60399
Opis

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Statens vegvesen
Nacionalna registracijska številka: 971 032 081
Poštni naslov: Postboks 8142 Dep
Kraj: Oslo
Koda NUTS: NO
Poštna številka: 0033
Krajina: NOR
Kontaktna oseba: Leif Oddbjørn Møller
Glavni naslov: www.vegvesen.no
Po elektronski pošti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/06/2017 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,500,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
1,300,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Itek AS
Poštni naslov: Havnegata 1
Kraj: Lillesand
Poštna številka: 4790
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.