Publications Office of the EU
Švedska-Nacka: Storitve odstranjevanja mulja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Nacka: Storitve odstranjevanja mulja

  • Uverejnené
    06/06/2015
  • Rok
    29/06/2015
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: SE110 Stockholms län
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90513600 Storitve odstranjevanja mulja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
9,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
25835
Opis

Upphandlingen omfattar slamsugning och spolning av ledningsnät och brunnar etc. i Nacka kommun. I uppdraget ingår både fastpris-uppdrag och uppdrag på löpande räkning. Uppdragen kan också vara av akut karaktär.
Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en leverantör. Avtalstid 2 + 2 + 2 år.
Värdet av ramavtalet beräknas till ca 1,5 MSEK/år. Nacka kommun garanterar dock inga volymer men kommunens behov av slamsugning och spolning kommer att avropas från den vinnande anbudsgivaren.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
9,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.