Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Rogljički - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Rogljički

  • Uverejnené
    23/07/2011
  • Rok
    01/09/2011
  • Odpiranje ponudb
    01/09/2011
  • Oddano
    19/09/2011
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15811300 Rogljički
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,433,525.48 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,292,235.94 RON
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Contract de furnizare produse de panificatie pentru prescolarii si scolarii de pe raza Sectorului 2 al Municipiului Bucuresti.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/09/2011 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,433,525.48 RON
Končna pogodbena vrednost
1,292,235.94 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: ASTRA Bucuresti & CO PROD SRL
Poštni naslov: Strada Posada nr. 46C sector 5
Kraj: Bucuresti
Poštna številka: 051413
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.