Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Berlin: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    24/02/2017
  • Rok
    27/03/2017
  • Oddano
    24/07/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gesobau AG
Kraj izvajanja
NUTS code: DE3 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: DE3 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
GP/755/2017
Opis

Der geplante Wohnungsneubau für das Quartier Winkelriedstraße 14-19, Tessiner Weg 2-18, Holländer Straße 104-112, Brienzer Straße 31-39 (ungerade), Schwyzer Straße 25, 27 in 13407 Berlin ist im Bezirk Mitte, Ortsteil Wedding gelegen.
Für das Quartier soll eine Neubebauung entwickelt werden, die sich insbesondere durch kostengünstiges und effektives Bauen auszeichnet. Für das Bauvorhaben wird von einer Wohnfläche von insgesamt mind. 6 115 m2 ausgegangen. Es soll mehrere Baukörper mit insgesamt mind. 100 Wohneinheiten errichtet werden. Darüber hinaus sind die Aufstockungsmöglichkeiten der Bestandsgebäude zu prüfen.
Nähere Beschreibung siehe Anlage „Aufgabenstellung und Leistungen“.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gesobau AG
Poštni naslov: Wilhelmsruher Damm 142
Kraj: Berlin
Koda NUTS: DE3
Poštna številka: 13439
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.gesobau.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dahm Architekten und Ingenieure GmbH
Poštni naslov: Mühlenstraße 34
Kraj: Berlin
Poštna številka: 10243
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.