Publications Office of the EU
Slovaška-Bratislava: Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Bratislava: Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij

  • Oddano
    27/07/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
Kraj izvajanja
NUTS code: SK Slovensko
Naslov kupca
NUTS code: SK Slovensko
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33651400 Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
21,350,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
42,700,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Nákup a dodanie lieku Lagevrio s obsahom účinnej látky molnupiravir proti ochoreniu Covid-19 v počte 35 000 kusov.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
21,350,000.00
Končna pogodbena vrednost
42,700,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Merck Sharp & Dohme, s.r.o.
Poštni naslov: Karadžičova 8/A
Kraj: Bratislava - mestská časť Ružinov
Poštna številka: 82108
Krajina: SVK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.