Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Pohištvo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Krakov: Pohištvo

  • Uverejnené
    17/11/2020
  • Rok
    18/12/2020
  • Odpiranje ponudb
    18/12/2020
  • Oddano
    17/03/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39100000 Pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
30,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
39,950.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
KC-zp. 272-597/20
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli wraz z wyposażeniem w Centrum Rozwiązań Informatycznych (pok. 507). Opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt 3.1 SIWZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Poštni naslov: al. Mickiewicza 30
Kraj: Kraków
Koda NUTS: PL213
Poštna številka: 30-059
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Anna Zarzycka
Glavni naslov: www.dzp.agh.edu.pl
Po elektronski pošti:
https://e-ProPublico.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/12/2020 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
30,000.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
39,950.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Altalena” s.c. Marek Guzik, Adam Wlazło
Poštni naslov: ul. Bagrowa 9
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-733
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.