Publications Office of the EU
Bolgarija-Varna: Razna računalniška oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Varna: Razna računalniška oprema

  • Uverejnené
    20/09/2013
  • Rok
    28/10/2013
  • Odpiranje ponudb
    29/10/2013
  • Oddano
    08/11/2013
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Иконкимически университет
Kraj izvajanja
NUTS code: BG331 Варна
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30236000 Razna računalniška oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
248,876.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Доставка на компютърна и мултимедийна техника и сервизно обслужване през гаранционния срок, включващо:
Подпозиция 1.1. Компютърна конфигурация - клас настолен компютър 250 бр.
Подпозиция 1.2. LCD монитор – 18.5" 250 бр.
Подпозиция 1.3. Компютърна конфигурация - клас сървър 2 бр.
Подпозиция 1.4. Непрекъсваемо токозахранващо устройство 1 бр.
Подпозиция 1.5. Мрежов комутатор - SWITCH 7 бр.
Подпозиция 1.6. Комуникационен шкаф и аксесоари 1 бр.
Подпозиция 1.7. Многофункционално печатащо устройство - висок клас 1 бр.
Подпозиция 1.8. Многофункционално печатащо устройство - нисък клас 2 бр.
Подпозиция 1.9. Мултимедийни проектори - нисък клас 30 бр.
Подпозиция 1.10. Мултимедийни проектори - висок клас 5 бр.
Подпозиция 1.11. Екрани за мултимедийни проектори - тип 1 20 бр.
Подпозиция 1.12. Екрани за мултимедийни проектори - тип 2 5 бр.
Подпозиция 1.13. Екрани за мултимедийни проектори - тип 3 5 бр.
Подпозиция 1.14. Аксесоари за мултимедийни проектори - тип 1 10 бр.
Подпозиция 1.15. Аксесоари за мултимедийни проектори - тип 2 10 бр.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/10/2013 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
248,876.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: "Стемо" ООД, ЕИК 817080126
Poštni naslov: ул. "Николаевска" № 48
Kraj: Габрово
Poštna številka: 5300
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.