Publications Office of the EU
Nemčija-Hannover: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Hannover: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora

  • Uverejnené
    08/07/2017
  • Rok
    04/08/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
BG-Phoenics GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: DE Deutschland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
700,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
AS160154
Opis

Gegenstand dieser Vergabe sind Dienstleistungen um das bestehende Intranet, welches auf dem Content Management System Plone basiert, abzulösen und mit SharePoint 2016 neu aufsetzen. In das Intranet der BG BAU ist das Intranet der Prävention eingebunden, welches mittels Typo 3 realisiert ist. Innerhalb des Intranets der Prävention wird die für eine plattformübergreifende Suche die Software K-Infinity eingesetzt (sog. „Infothek“). Ziel ist es, mit Sharepoint 2016 EIN Intranet für die BG BAU zu entwickeln, in dem auch das Intranet der Prävention integriert wird.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: BG-Phoenics GmbH
Poštni naslov: Tiergartenstraße 39
Kraj: Hannover
Koda NUTS: DE
Poštna številka: 30559
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Kieckeben, Sven
Glavni naslov: www.bg-phoenics.de
Po elektronski pošti:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
700,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.