Publications Office of the EU
Francija-Marseille: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Marseille: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    12/05/2012
  • Rok
    18/06/2012
  • Oddano
    19/11/2013
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
14,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
12.DCE.03/CUMPM
Opis

Réalisation d'un pôle destiné à l'accueil d'entreprises sur un terrain de 7800 m2 environ situé au 211 chemin de la Madrague Ville à Marseille (13015), portant sur :
— la construction neuve de 1250 m2 utiles, répartis comme suit :
— locaux d'activités (650 m2 utiles) constitués de 20 ateliers de 25 m2 et 2 ateliers de 75 m2 environ ;
— bureaux (350 m2 utiles) répartis en 16 bureaux de 15 m2 et un open space ;
— locaux communs (250 m2 utiles) constitués de bureaux et espaces pour l'animation du pôle.
— les aménagements extérieurs de l'ensemble du terrain (terrassements, VRD, espaces verts, soutènements...).
Le montant des travaux est estimé à 2 580 000 euro(s)ht, dont 580 000 euro(s)ht pour les aménagements extérieurs.
la mission confiée au maître d'oeuvre est une mission de base au sens de la Loi MOP plus trois missions complémentaires :
— en phase ACT : établissement de la décomposition détaillée des quantités et des prix
— une mission de traitement de la signalétique intérieure et extérieure
— une mission synthèse

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
14,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: portal thomas teissier (Mandataire du groupement) portal thomas teissier/ P3g ingenierie/ cabinet frustie/ marc richier
Poštni naslov: 432, Chemin des Coccinelles
Kraj: Castelnau le lez
Poštna številka: 34170
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.