Publications Office of the EU
Francija-Labège: Storitve, povezane s sistemi iskanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Labège: Storitve, povezane s sistemi iskanja

  • Uverejnené
    28/01/2022
  • Rok
    24/02/2022
  • Odpiranje ponudb
    24/02/2022
  • Oddano
    07/07/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
communauté d'agglomération du Sicoval
Kraj izvajanja
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Naslov kupca
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79714100 Storitve, povezane s sistemi iskanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
335,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
144,600.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

le marché a pour objet la réalisation de prestations de détection et géoréférencement de réseaux sur le territoire de la Communauté d'agglomération du Sicoval (36 communes). Les missions seront réalisées pour le compte du SICOVAL et de la spl enova.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://webmarche.adullact.org
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/02/2022 16:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
335,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
144,600.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: tecnisol
Poštni naslov: zac de la masquere 64 impasse de la viguerie
Kraj: Escalquens
Poštna številka: 31750
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.