Publications Office of the EU
Nemčija-Waldbreitbach: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Waldbreitbach: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    05/10/2017
  • Rok
    02/11/2017
  • Oddano
    27/04/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Marienhaus Kliniken GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,111,388.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Auf der Freifläche westlich des bisherigen Krankenhauses Hetzelstift in Neustadt / Weinstraße soll ein Ersatzneubau mit Betten- Funktions- und OP-Trakt errichtet werden. Nach Fertigstellung soll das alte Krankenhausgebäude, mit Ausnahme des denkmalgeschützten Teiles, zurückgebaut werden. Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind die entsprechenden Planungsleistungen gemäß HOAI in den folgenden 4 Losen:
— Los 1: Objektplanung,
— Los 2: Tragwerksplanung,
— Los 3: Heizung-Lüftung-Sanitär,
— Los 4: Elektro.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Heuking Kühn Lüer Wojtek
Poštni naslov: Magnusstraße 13
Kraj: Köln
Koda NUTS: DEA2
Poštna številka: 50672
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Herr Ulf Christiani
Glavni naslov: www.heuking.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.