Publications Office of the EU
Sanitel - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Sanitel

  • Uverejnené
    20/03/2024
  • Rok
    19/04/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Agence Fédérale pour la Sécurité de la Chaîne Alimentaire
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,818,182.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Sanitel 2024
Opis

Predmet te pogodbe je sklenitev okvirnega sporazuma za opravljanje storitev za gostovanje celotne rešitve Sanitel ter za vzdrževanje (prilagojeno in razvojno vzdrževanje) in podporo. Ta pogodba vključuje tudi razširitev funkcionalnosti aplikacij in podatkovnih zbirk družbe Sanitel, tako za Belgijo kot za Veliko vojvodstvo Luksemburg. Ob izteku sedanje pogodbe (31/1/2025) bo celotna rešitev Sanitel delovala v okolju PaaS v javnem oblaku.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Zie lastenboek
Ponder (odstotek, točno) :
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Zie lastenboek
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
3,818,182.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.