Publications Office of the EU
Češka-Plzeň: Prometni znaki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Plzeň: Prometni znaki

  • Uverejnené
    26/08/2019
  • Rok
    07/10/2019
  • Oddano
    21/10/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o.
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34992200 Prometni znaki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
13,300,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,191,022.00 CZK
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dopravních značek a příslušenství k jejich instalaci (sloupky, patky apod.).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezak.cnpk.cz
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.