Publications Office of the EU
Francija-Le Kremlin-Bicêtre: Programski paketi in informacijski sistemi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Le Kremlin-Bicêtre: Programski paketi in informacijski sistemi

  • Uverejnené
    11/07/2018
  • Rok
    20/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    21/08/2018
  • Oddano
    27/09/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Assistance publique hôpitaux de Paris
Kraj izvajanja
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Naslov kupca
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
97,400.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ACHAT 18.108
Opis

La présente consultation porte sur la location en mode SAAS (Software as a service) et fourniture de prestations associées pour un logiciel de gestion de la vigilance des essais cliniques de l'assistance publique-hôpitaux de Paris.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=386330&orgAcronyme=x7c
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/08/2018 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
97,400.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AB Cube
Poštni naslov: 21 boulevard Paul Vaillant Couturier
Kraj: Montreuil
Poštna številka: 93100
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.