Publications Office of the EU
Prenos, prevoz in sortiranje gospodinjske embalaže - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Prenos, prevoz in sortiranje gospodinjske embalaže

  • Uverejnené
    19/11/2024
  • Rok
    21/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    21/11/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Communauté de communes du Pays Sabolien
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRG04 Sarthe
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,560,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
24Cps21
Opis

Tržnica Alloti. Najvišji letni znesek je 510 000 EUR brez DDV, tj.: Sklop 1: 120 000 EUR brez DDV – sklop 2: 390 000 EUR brez davka

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/11/2024 12:01
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.