Publications Office of the EU
Nemčija-Schorndorf: Dvigala za velike tovore z majhno dvižno višino in dvigala za dviganje vozil - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Schorndorf: Dvigala za velike tovore z majhno dvižno višino in dvigala za dviganje vozil

  • Uverejnené
    23/09/2022
  • Rok
    20/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    20/10/2022
  • Oddano
    07/11/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zentrale Dienste Schorndorf
Kraj izvajanja
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Naslov kupca
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42413000 Dvigala za velike tovore z majhno dvižno višino in dvigala za dviganje vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
97,986.25 EUR
Referenčna številka ponudbe
ZDS_2022_03
Opis

Gegenstand der Leistung ist die Lieferung und Montage von zwei Stempel Hebebühnen mit diversem Zubehör und eines Rollenbremsenprüfstandes für die Zentrale Dienste Schorndorf.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0Y44YY5P
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/10/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
97,986.25 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dick & Schaub GmbH
Poštni naslov: Wiesenstr. 38
Kraj: Sinsheim
Poštna številka: 74889
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.