Publications Office of the EU
F-Saint-Leu: Oprema posameznika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Saint-Leu: Oprema posameznika

  • Uverejnené
    06/06/2013
  • Rok
    31/07/2013
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Saint-Leu
Kraj izvajanja
NUTS code: FRY40 La Réunion
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35810000 Oprema posameznika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
330,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2013/34
Opis

Marché à bons de commande ayant pour objet la fourniture et la pose d'équipements individuels de traitement d'eau de pluie pour les éleveurs de la commune et aux personnes non raccordées en eau potable, d'un débit de traitement minimum de 40 mj/cm² à 90 %

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mairie de Saint-Leu
Poštni naslov: 58 rue du Général Lambert
Kraj: Saint-Leu
Poštna številka: 97436
Krajina: REU
Kontaktna oseba: Service marchés publics
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
330,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.