Publications Office of the EU
Francija-Pariz: Usposabljanje in simulacije na področju varnostne opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pariz: Usposabljanje in simulacije na področju varnostne opreme

  • Uverejnené
    09/10/2018
  • Rok
    09/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    09/11/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ministère de la Défense
Kraj izvajanja
NUTS code: FR10 Île de France
Naslov kupca
NUTS code: FR10 Île de France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
80610000 Usposabljanje in simulacije na področju varnostne opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DICoD_2018.31.02.00.370.75.01
Opis

La présente consultation a pour objet l'organisation de la pression médiatique et sociétale simulées des exercices de sécurité nucléaire au profit du ministère des armées.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ministère de la Défense
Poštni naslov: 60 boulevard du Général Martial Valin
Kraj: Paris Cedex 15
Koda NUTS: FR10
Poštna številka: 75509
Krajina: FRA
Glavni naslov: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=387720&orgAcronyme=g7h
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/11/2018 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.