Publications Office of the EU
Avstrija-Dunaj: Storitve čiščenja in sanitarne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avstrija-Dunaj: Storitve čiščenja in sanitarne storitve

  • Uverejnené
    10/09/2016
  • Rok
    18/10/2016
  • Odpiranje ponudb
    18/10/2016
  • Oddano
    14/12/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Technische Universität Wien | Gebäude und Technik
Kraj izvajanja
NUTS code: AT13 Wien
Naslov kupca
NUTS code: AT13 Wien
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90900000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
10,850,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
2016-IFS.RNG-070
Opis

Reinigung für die Standorte der TU Wien, 6 Lose.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Technische Universität Wien / Gebäude und Technik
Poštni naslov: Resselgasse 3
Kraj: Wien
Koda NUTS: AT13
Poštna številka: 1040
Krajina: AUT
Kontaktna oseba: Mag. Astrid Steiner
Glavni naslov: https://www.gut.tuwien.ac.at/beschaffung/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one lot only
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/10/2016 14:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.