Publications Office of the EU
Danska-Kopenhagen: Storitve uprave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Kopenhagen: Storitve uprave

  • Uverejnené
    30/11/2018
  • Rok
    28/12/2018
  • Odpiranje ponudb
    28/12/2018
  • Oddano
    11/03/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Kraj izvajanja
NUTS code: DK011 Byen København
Naslov kupca
NUTS code: DK Danmark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
75100000 Storitve uprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 DKK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,500,000.00 DKK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/12/2018 23:59
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,500,000.00 DKK
Končna pogodbena vrednost
2,500,000.00 DKK
Oddaja naročil
Uradno ime: Nextstep by Bindslev A/S
Poštni naslov: Bygmestervej 57
Kraj: København NV
Poštna številka: 2400
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.